לוגו אתר

טל. 077-6707408

סרף סקייט
סרף סקייט
סרף סקייט
סרף סקייט
סרף סקייט
סרף סקייט
Previous slide
Next slide

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

SURFSKATE "מחליקים בחזרה לשורשים"

סצנת הסקייטבורד החלה בשנות ה-50 כאשר גולשי גלים חיפשו ביבשה אלטרנטיבה לגלישה בים, הכוונה הייתה לאפשר אימון גלישה שמזג האויר לא מאפשר לגלוש בים.

מהרעיון המקורי של "גלישה" ביבשה התפתח ספורט ה-סקייטבורד שגדל והתפתח בעיקר לכיוון של ספורט רחוב שהתרחק מהרעיון המקורי של גולשי הגלים.

סצנת ה-Surfskate התפתחה מאוד בשנים האחרונות, זאת לאחר המצאת סקייטבורד ייחודי בעל צירי גלגלים המאפשרים לו תנועה מדויקת ורדיוס סיבוב בדיוק כמו של גלשן גלים על גל, ה-Surfskate מחזיר את הספורט אל הרעיון המקורי ממנו צמח הספורט.

סצנת ה-Surf Skate גדלה ומתפתחת בארץ ובעולם, זוהי סצנה חדשה יחסית שסוחפת אחריה את ענף גלישת הגלים והסקייטבורד בעולם כולו, כיום מתאמנות נבחרות מקצועיות על גבי הקארבר כדי לשפר את טכניקת הגלישה. ולפעמים אפילו כחימום לפני כניסה למים בתחרות מקצועית.

 חברתנו מקימה מתחמי גלישה/החלקה בכמה שיטות – בריכה מאספלט מצופה אפוקסי, בריכה מבטון מוחלק או מתקן מודולארי.

המתחמים מתוכננים להעניק חווית גלישה זורמת ומהנה. 

בריכת החלקה ייחודית המתוכננת לדמות גלישת גלים ומיועדת לגולשי סקייטבורד קארבר/סרף סקייט, הבריכות מעוצבות בצורת גל ומעניקות חווית גלישה יוצאת דופן המאפשרת אימון ותרגול לגולשי גלים או לכל המחליקים שאינם גולשים.

בריכה לגלישת Surf Skate עגולה ומתונה המדמה גל ומאפשרת לגולשים חווית גלישה זורמת ואין סופית.

פרויקטים נבחרים:

קארבר פארק אשקלון

אז… כזה באמת עוד לא ראיתם. מתחם הקארבר (Carver) בסי פארק אשקלון הוא הראשון מסוגו בעולם, והוא כולל מגוון מסלולי גלישה ייעודיים לרמות שונות. היכנסו להתרשם!
דילוג לתוכן