שם
מספר טלפון
דואר אלקטרוני
נושא הפנייה

צרו קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תכנון פיקוח שבילים

// שבילי אופניים

לעז הרים-תשתיות רכיבה ניסיון רב שנים בתכנון ובניית שבילים וסינגלים-Single Tracks, לאחר שנים של רכיבה ועשייה בענף האופניים בישראל צבר צוות החברה ניסיון מעשי בכל האספקטים של תכנון ובניית שבילי רכיבה, מסיורי השטח הראשוניים ובניית הקונספט עם הלקוח ועד גיבוש תכנית וחלופות שונות תוך הכרת השטח והתאמה מקסימאלית להתפתחות המגמות בענף ובעולם.

 

 

 

עם השנים הפך וורן פרייר לאחד ממתכנני השבילים המובילים והמוכרים בארץ והוא מוביל בכישרון וניסיון רב את הפרויקטים של חברתנו בתחום שבילי האופניים. וורן ניחן בראיית שטח ייחודית של "מבט על", בעזרתו הוא מזהה ומנתח את הטופוגרפיה וכך מתכנן את תוואי המסלולים והשבילים אותם יסמן ויבנה אחר כך.

 

עז הרים-תשתיות רכיבה מפקחת ומלווה מקצועית צוותי ביצוע בפרויקטים של פריצת שבילי אופניים בשטחים פתוחים עבור קק"ל, רט"ג, שביל ישראל באופניים ומועצות אזוריות להן שטחים פתוחים ומיוערים.

 

 

עז הרים-תשתיות רכיבה מתכננת, מפקחת ומבצעת שבילים ומסלולים רבים ביניהם מסלולי תחרויות XC כגון אליפויות ישראל של איגוד האופניים, אליפות אירופה 2010 שהתקיימה בחיפה. שבילי רכיבה מוכרים כגון סינגל הרי נפתלי, סובב קצרין, סינגל יער צה"ל בכרמיאל, סינגל עין השופט-הזורע, סינגל סובב חגית, שבילי פארק צבעי הרמון במכתש רמון, סינגל נחל הבשור, סובב טבעון ועוד.

 

יצירת קשר
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות