שם
מספר טלפון
דואר אלקטרוני
נושא הפנייה

הסקייטפארקים שלנו

חברת עז הרים מקימה סקייטפארקים במספר שיטות, סקייטפארק בטון יצוק באתר או סקייטפארק מודולארי של חברת "Rhino-Ramps"

מגרשי ההחלקה שלנו מאפשרים תכנון והתאמה מקסימאליים לפי סגנון, רמת משתמשים, גודל השטח וגובה התקציב ע"מ למלא את משאלתם של הסקייטרים הרוכבים והקהילה.

כל תכניות העמדת המתקנים מתוכננות ע"י סקייטרים מנוסים ועבור רוכבים וסקייטרים, תכנון ופיתוח המתקנים עומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר EN standards תקן הבטיחות הבינ"ל למתקני החלקה מודולאריים.

למפעל ניסיון יצור של יותר מ-40 שנה, תעודה של מכון TÜV , תכנון ב-CAD ויצור במכונות CNC המבטיחים מתקני החלקה באיכות הגבוה ביותר.

 

 

אודות

שנים ש-RHINO מייצרת סקייטפארקים ברמה עולמית.

פארקים של RHINO הותקנו בעולם.

שנות אחריות על RHINOTOP משטח ההחלקה העשויי מחומרים מרוכבים.

מדינות בהן ניתן למצוא סקייטפארקים של RHINO.

לוחות סולאריים המונעים שימוש של CO2 בכמות של 130.000kg בשנה.

כל רכיבי המתקנים של RHINO הם 100% למחזור ומיוצרים על ידי 100% אנרגיה ירוקה.

RHINO מוסמך ע"פ תקני TUV ו-EN.

הרמפות השקטות בעולם, נבדקו במעבדה ועמדים בסטנדרט רעש סביבתי הממוצע במשרד 50 db.

RHINO חבר ב-CEN / TC 136 / WG 12 (הוועדה האירופית לסטנדרטיזציה) ומשמש כיועץ מקצועי בפיתוח EN-standard תקן בטיחות לסקייטפארקים.

RHINO חברה ב-SPAUSA (איגוד הסקייטפארק של ארה"ב) ומקבל פרס המוצר החדשני של האיגוד.

למה ריינו

איכות וחומרים
איכות וחומרים
למפעל ניסיון יצור של יותר מ-40 שנה, תעודה של מכון TÜV , תכנון ב-CAD ויצור במכונות CNC המבטיחים מתקני החלקה באיכות הגבוה ביותר.
בטיחות
בטיחות
הסקייטפארקים שלנו מתוכננים ע"י סקייטרים מנוסים ועבור רוכבים וסקייטרים, תכנון ופיתוח המתקנים עומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר EN standards תקן הבטיחות הבינ"ל למתקני החלקה מודולאריים.
מעקות החלקה Grindrails
מעקות החלקה Grindrails
מעקות ההחלקה מתוכננים במספר צורות: מעקה מעוקל, ישר, מדורג ומעוגל. קצוות המעקות מכופפים מטה ללא קצוות חדים כדי לצמצם פציעות.
הגנות התפר / הגנות מעבר
הגנות התפר / הגנות מעבר
כל התפרים האנכיים על משטח הרכיבה מכוסים עם הגנה חם מגולוון פלדה התפר, רכוב סומק עם פני השטח. זה פתרון ייחודי יוצר משטח רכיבה חלקה מגן על הקצוות הפנימיים של פני השטח.
משטח החלקה שקט וסופג רעש
משטח החלקה שקט וסופג רעש
המתקנים עומדים בבדיקות דציבלים למניעת רעש סביבתי אשר אינו עולה על 50 בסולם בדיקות רעש (< 50 dBA) (סטנדרט רעש סביבתי ממוצע במשרד)
הקמה מודולארית בשלבים
הקמה מודולארית בשלבים
ניתן לתכנן פרויקטים ולהקימם בשלבים, כיוון שהמתקנים שלנו בנויים כיחידות המתחברות אחת לשניה באופן מודולארי. פרויקט שנבנה בשלב ראשון יכול לקבל תוספת מתקנים כשלב שני ושלישי, בכך לשדרג את הסקייטפארק במתקנים מעודכנים.

מידע טכני ומפרטים

 

לפני יותר מ-10 שנים, הגדרנו ב-RHINO את הסטנדרט של מתקני החלקה העשוים מחומרים מרוכבים. עכשיו אחרי שנים של ניסיון, פיתחנו את השילוב המושלם שבין איכות השימוש ועמידות המוצר.

 

שימוש בחומרים מרוכבים יעודיים נותן למשתמשים הרגשת החלקה יציבה ובטוחה כנדרש בספורט הזה. חלקי פלדה מגולבנת לגימור איכותי במתקנים מספקים אורך חיים ותחזוקה נמוכה תוך עמידות גבוהה במזג אויר קיצוני וונדליזם כנדרש מפרויקט ציבורי.

 

אנו ב-RHINO משתמשים רק בחומרים באיכות הגבוהה ביותר לבניית הרמפות המוצקות והעמידות ביותר.

1
חיפוי פלדה מגולוונים בצדי המתקנים
חיפוי פלדה מגולוונים בצדי המתקנים
חורי אוורור מתוכננים המאפשרים זרימת אויר אל מחוץ לרמפה. צדי המתקנים סגורים לשמירה על הקונסטרוקציה ופנים המתקן, למניעת פציעות ומגע עם אזורים לא רצויים, כניסה לא רצויה של משתמשים או לכלוך מתחת המתקנים. גימור איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש!
2
מעקות בטיחות
מעקות בטיחות
מעקות בטיחות עשוייות פלדה מגולוונת עמידה ובטוחה לשנים, מוטות מעקה אנכיים המונעים טיפוס כסולם, מרווחי המוטות צפופים כדי לבלום סקייטבורד שיעוף מהרמפה.
3
הגנות בפינות ובקצוות
הגנות בפינות ובקצוות
דפנות מעוגלת בכל צידי הרמפות עשויות פלדה מגולוונת להגנה ומניעת פציעות, כל הקצוות והשוליים החיצוניים מוגנים על ידי פרופילי פלדה המתחבר ל"גובה 0" עם משטח ההחלקה ללא מדרגה, הגנה ייחודית למתקן ולמחליקים.
4
קופינג
קופינג
צינור הקופינג עשוי פלדה מגולוונת 3 מ"מ חזקה ועמידה ל"גריינדים", פלטת החיבור העליונה בין הקופינג לרמפה מתוכננת להגן על משטח ההחלקה ממכות ו"גריינדים" של BMX עם פגים.
5
חיבור הרמפה לקרקע
חיבור הרמפה לקרקע
חיבור משטח ההחלקה לקרקע מבוצע ע"י פאנל פלדה מגולוונת הממוקם על קצה משטח ההחלקה, "בזווית כניסה" למתקן הנמוכה מ- 15%, לכניסה חלקה וזורמת. זוויות הכניסה שלנו קטנות יותר מכל מתחרה.
6
חיבורים ומעברים בין מתקנים
חיבורים ומעברים בין מתקנים
חיבורי המתקנים מוגנים בפלטת פלדה מגולוונת שקועה לגובה 0 עם משטח ההחלקה, ללא חריצים וקצוות חדים, המעבר על החיבורים עם סקייטבורד חלק ובטוח.
7
הגנת תפרים בין משטחי החלקה
הגנת תפרים בין משטחי החלקה
פאנל הגנה עשוי פלדה מגולוונת להגנה על תפרים בין משטחי ההחלקה, מבטיח חוזק בתפרים מבטיח מעבר חלק וזורם של סקייטבורד ביחד עם הגנה על פנים הרמפה.
8
ניקוז מים מתחת למתקן
ניקוז מים מתחת למתקן
פרופיל "ספייסר" עשוי HPL בנקודות החיבור בין המתקן לרצפה מאפשר עוד אוורור וניקוז מים מתחת המתקנים.
9
ברגים מפלדת אל חלד
ברגים מפלדת אל חלד
ברגיי פלדת אל חלד המתוכננים באופן מיוחד עם הברגה אסימטרית כפולה, הברגים חזקים ב-40% יותר מברגים סטנדרטים אחרים, עמידים בוויברציות לחצים מכניים. ראש הבורג כולל פין בטיחות למניעת וונדליזם ופירוק.
10
משטח ההחלקה "Rhinotop"
משטח ההחלקה "Rhinotop"
"Rhinotop" משטח ההחלקה האיכותי שאין שני לו, פותח במיוחד להחזיק לאורך שנים, בעל אחיזה מעולה לגלגלי הסקייטבורד, מתוכנן להקטין משמעותית פציעות ושריטת בעת נפילה, בעל חומרים מעקבי בערה, אינו סופג מים. מתחת משטח ההחלקה נמצא משטח החלקה משני העשוי פוליפרופיליין מחוזק בסיבי זכוכית שסופג ומקטין משמעותית רעש ע"ג המתקן. ביחד עם משטח ההחלקה המשני מעניק ה"Rhinotop" תחושת החלקה מקצועית ומדויקת.
11
מעקות ההחלקה
מעקות ההחלקה
מעקות ההחלקה מתוכננים במספר צורות, מעקה מעוקל, ישר, מדורג ומעוגל. קצוות המעקות מכופפים מטה ללא קצוות חדים כדי לצמצם פציעות.

הקרנף הירוק

כל החומרים המשמשים לייצור הרמפות של Rhino הם 100% למחזור, פאנלים סולארים על גג המפעל מייצרים 215.000 KW אנרגיה ירוקה בשנה!

עודף החשמל נמכר חזרה לרשת החשמל.

 

דילרים בעולם

Australia

Austria

Belgium

Bulgaria

Canada

Chile

China

Colombia

Croatia

Cyprus

Czech Republic

Denmark

El_Salvador

Estonia

Finland

France

Germany

Greece

Greenland

Hungary

Iceland

India

Iran

Ireland

Israel

Italy

Kazahstan

South Korea

Latvia

Lithuania

Malaysia

Malta

Morocco

Netherlands

New Zealand

Norway

Panama

Peru

Philippines

Poland

Portugal

Puerto Rico

Romania

Russia

Saudi Arabia

Serbia

Singapore

Slovakia

Slovenia

Spain

Sweden

Switzerland

Taiwan

Turkey

United Arab Emirates

United Kingdom

United States

Venezuela

Vietnam

 

 

יצירת קשר
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות